3.02 - Koncert Charytatywny - Lech Janerka, FUZZ, Kiev Office, Golden Lifebanner glowny

A+ A A-

3.02 - Koncert Charytatywny - Lech Janerka, FUZZ, Kiev Office, Golden Life

Koncert Dla Sławka Klub Pokład Koncert Dla Sławka

Koncert charytatywny Ratujemy Sławka. Zagrają: Lech Janerka, Kiev Office, FUZZ, Golden Life. Cała kwota ze sprzedaży biletów zostanie przekazana na pomoc dla Sławka.

Agnieszka Łuba o Sławku:

"Mój mąż, Sławek Łuba, to człowiek od prawie dwóch dekad zaangażowany w krzewienie kultury i sztuki na Pomorzu. W tym czasie zorganizował ponad 300 koncertów. Jest pomysłodawcą festiwalu JaZzGdyni, dzięki któremu, w kolejnych jego edycjach, mieszkańcy Trójmiasta mogli spotkać się z najwybitniejszymi jazzowymi muzykami z Polski i ze świata. Został wyróżniony odznaką Zasłużony dla Kultury Polskiej, gdyńską nagrodą kulturalną Galion. Sławek jest też zaangażowany społecznie, inicjował akcje pomocowe, koncerty charytatywne, pomagał po nawałnicy na Kaszubach. Proszę Was z całego serca, pomóżcie, gdy tym razem to On potrzebuje pomocy. Nawet najmniejsza wpłata ma ogromne znaczenie!

U Sławka pod koniec 2018 roku zdiagnozowano raka prostaty. Kolejne szczegółowe badania wykazały, że nowotwór zaatakował kości kręgosłupa, żeber, łopatek, mostka, miednicy, obojczyków, kości ramiennych i udowych. Okazuje się, że procedury onkologiczne w Polsce, wobec tak zaawansowanych zmian pozostają bezradne. Sławek mówiąc najprościej nie przeżyłby chemioterapii. Udało mi się szczęśliwie znaleźć alternatywę w postaci terapii w klinice w Poznaniu, która jest filią placówki niemieckiej. Sławek przebywał tam już kilkukrotnie (od listopada), przyjmując leczenie komplementarne (takie, jakie stosuje się za granicą).

Do tej pory dzięki tylko kilkudziesięciu zabiegom udało się obniżyć współczynnik PSA - antygen specyficzny dla prostaty, z poziomu 730 ng/ml do 14 ng/ml , czyli jest już prawie w normie (0,0-4,0 ng/ml). Objętość guza w tak krótkim czasie zmniejszyła się 4-krotnie. Lekarze z poznańskiej kliniki opanowali również niemożliwy wcześniej do zniesienia ból. Niestety, rak wciąż jest w kościach. Ostatnie wyniki dają jednak ogromną nadzieję. Jak nietrudno się domyślić, jedyne leczenie jakie na ten moment wchodzi w grę i działa, co potwierdzają cotygodniowe badania, jest na tyle kosztowne, że przekracza możliwości finansowe naszej rodziny. W związku z tym nie mamy innego wyjścia, jak tylko prosić Was o pomoc, bez której nie będzie dla Sławka żadnej nadziei."

Bilet "otwarty" z minimalną ceną 60pln do nabycia:
Gdynia: Tawerna przy Klubie Pokład (Skwer Kościuszki)
Gdańsk: Wydział Remontowy (ul. Doki 1)
Gdańsk: Spirit Of Rock And Roll (ul. Lendziona 17)
oraz na www.kupbilecik.pl

Nr Konta: Agnieszka Łuba - 36 1160 2202 0000 0002 5280 6794 - „Dla Sławka”

 

Oceń ten artykuł
(3 głosów)

Log in or create an account