Koncerty za nami
Ostrzeżenie
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 974.banner glowny

A+ A A-

Raz Dwa Trzy 13.12.2012

Według informacji ogłoszonej przez zespół, "Raz Dwa Trzy" rozpoczął działalność w lutym 1990 roku w Zielonej Górze. Kilka tygodni później zagrali pierwszy koncert właśnie w Zielonej Górze, w klubie "Zatem".

Wiosną tego samego roku wzięli udział w Studenckim Festiwalu Piosenki w Krakowie zdobywając Grand Prix Festiwalu, nagrodę za teksty, muzykę, aranżacje, nagrodę im. Wojtka Bellona, nagrodę Jacka Kaczmarskiego, oraz prywatną nagrodę J.K. Pawluśkiewicza (20 dolarów amerykańskich). Grupa została zaproszona do udziału w opolskim festiwalu, w koncercie "Debiuty" i otrzymała "Wyróżnienie". W kolejnych latach brała udział w następujących po sobie edycjach festiwali w Krakowie i w Opolu. Na początku lat dziewięćdziesiątych została zaproszona również na festiwal w Jarocinie.

Coma 29.11.2012

Zespół Coma powstaje w czerwcu w 1998 roku z inicjatywy Dominika Witczaka. Po wielu miesiącach poszukiwań ustala się stały skład zespołu: Piotr Rogucki - wokal, Marcin Kobza - gitara, Dominik Witczak - gitara, Rafał Matuszak - gitara, Tomasz Stasiak - perkusja. Zespół podpisuje kontrakt fonograficzny i jesienią 2003 roku przystępuje do nagrania debiutanckiego albumu - Pierwsze wyjście z mroku.

Płyta ukazuje się w maju 2004 i przynosi grupie wiele nagród. COMA zostaje laureatem 25 Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu, grupa wygrywa Festiwal Rockowy Węgorzewo 2004. Ponadto zespół otrzymuje nagrodę dziennikarzy oraz nagrodę publiczności. Debiutancki album zostaje także nagrodzony Fryderykiem w kategorii Album roku - rock. Druga płyta ukazuje się w maju 2006, pod tytułem "Zaprzepaszczone siły wielkiej armii świętych znaków" i już po tygodniu zajmuje I miejsce na oficjalnej liście sprzedaży. Album przynosi COMIE dwa kolejne Fryderyki - w kategoriach Grupa roku oraz Album rocku rock/metal. Płyta otrzymuje status Złotej Płyty.

Koncert Charytatywny 9.12.2012

ŻÓŁTO-NIEBIESKIE GRANIE 9.12.2013

Tego dnia zagrali : Evtis (Poznań) – rap, United Patriots (Gdynia) – rock, Killoff (Gdynia) – hard-core, cross over, Czeku - Dwa Miasta Północy (Reda) – rap, Pluton Egzekucyjny (Gdynia) – rap

 

Tribute to Seattle Unplugged 16.12.2012

Tribute to Seattle Unplugged 16.12.2012

Tradycyjnie jak co w roku w Gdyni, bliźniaczym mieście Seattle, odbędzie się kolejna impreza pod nazwą TRIBUTE TO SEATTLE lecz tym razem będzie to jego akustyczna wersja. Jest to już siódma edycja tej imprezy po odrodzeniu się cyklu w 2008r.

Tribute to Seattle Unplugged 2012 to koncert dla wszystkich fanów muzyki grunge'owej i rockowej, więc wpiszcie ją sobie do tegorocznego kalendarza najciekawszych koncertowych wydarzeń Gdyni. W tym roku zobaczymy zespoły a raczej projekty muzyczne przygotowane specjalnie z myślą o Tribute to Seattle 2012.

Oto lista zespołów
Clockwise,
Brightless,
Betty goes to Hollywood.

Projekt muzyczny pod nazwą Betty goes to Hollywood to nic innego jak dobrze wam znany wokalista Broken Betty z jego nowym projektem.
Zespół Brightless (byłe Snails) wystąpi na koncercie w nieco innym składzie. Na koncercie będziecie mogli usłyszeć trzech wokalistów. Piotr Łuba obecny wokalista Fuzz, Piotr Horbaczewski obecny wokalista 3fm oraz najnowszy nabytek zespołu Mateusz.

 

Subskrybuj to źródło RSS

Log in or create an account