5.06 - Finał Czas na Twój GłosA+ A A-

5.06 - Finał Czas na Twój Głos

Czas na Twój Głos Klub Pokład Czas na Twój Głos

Już 5 czerwca Jury w składzie Piotr Łukaszewski z Custom34 Studio, Agnieszka Kamińska z Open Voice Studio oraz Artur Wolaniecki wokalista i gitarzysta zespołu Majestic wybiorą zwycięzce czwartej już edycji "Czas na Twój Głos"

 Pierwszą nagrodą Główną w tegorocznym Finale jest :

Nagranie Singla w Custom34 Studio oraz 5 lekcji wokalu w Open Voice Studio

Druga nagroda:
10 lekcji wokalu w Open Voice Studio oraz Voucher na kwotę 200 zł do Salony Muzyczne Riff

Trzecia nagroda:
Voucher na kwotę 500 zł do Salony Muzyczne Riff

Nagrodą Publiczności będzie:
Voucher do Klubu Pokład na kwotę 300 zł.

O Jury:

Piotr Łukaszewski
Gitarzysta, producent muzyczny, aranżer oraz kompozytor rockowy. Członek Akademii Fonograficznej ZPAV. Znany głównie z występów w zespołach takich, jak: TSA Evolution, Skawalker, Ira, KarmaComa, Ptaky.
Od 2012 współzałożyciel i manager w Custom34 Studio w Gdańsku, gdzie występuje w roli realizatora, gitarzysty lub producenta. (Lemon, T-Love, Bednarek, Julia Pietrucha, Kortez i wielu innych).

Agnieszka Kamińska
Twórczyni praktyki Voice Healing Practice © oraz metody pracy z głosem Open Voice Method ©, trenerka głosu, wokalistka, pedagog, kompozytorka, założycielka Open Voice Studio w Gdańsku. Od ponad 20 lat eksploruje nieskończone możliwości głosu jako narzędzia rozwoju, ekspresji i uzdrawiania, łącząc wiele aspektów pracy z głosem, ciałem i umysłem. Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie terapii głosu, terapii dźwiękiem, Naada Yogi, pracy z ciałem i oddechem, integracją psychosomatyczną, tańcem, technikami relaksacji i redukcji stresu, jogi, Body Mind Centeringu, masażu, bioenergetyki oraz innych technik uzdrawiania.


Artur Wolaniecki
Wokalista i gitarzysta zespołu Majestic z Gdańska grającego mieszankę rocka, reggae i ska. Na koncie 2 płyty długogrające, ponad 700 koncertów, występy w stacjach telewizyjnych i radiowych, m. in. półfinał programu "Must be the music", koncerty w Polskim Radiu i na wielu festiwalach, w tym Ostróda Reggae Festival, czy Przystanek Woodstock. Poza graniem i śpiewaniem zajmuje się produkcją muzyczną, oraz nagraniami lektorskimi.


Po finale After Party. Widzimy się na Pokładzie!


Start 21:00
Wstęp: dla finalistów Free
Pozosali 10 zł


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/atutnr/ftp/nowypoklad/templates/gk_game/html/com_k2/templates/default/item.php on line 141
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Log in or create an account