27.02 Czas na Twój głos - Daj się usłyszeć!sylwek banner

banner glowny

A+ A A-

27.02 Czas na Twój głos - Daj się usłyszeć!

Czas na Twój głos - Daj się usłyszeć! Klub Pokład Czas na Twój głos - Daj się usłyszeć!

Cykl czas na Twój głos wraca i to z przytupem!!! 27 lutego będziesz mieć szansę zaprezentować swój głos na Pokładzie przy akompaniamencie zespołu The Celebration Band!

Ale nie bój się! Jeżeli nigdy nie śpiewałeś/aś z zespołem to nasz zespół zagra tak, aby była to dla Ciebie czysta przyjemność, a nie strach!

Zapisy na występy trwają podczas imprezy, nie musisz wcześniej się nigdzie zapisywać! Pamiętaj! Podczas zabawy ilość miejsc śpiewających jest ograniczona. Liczy się termin zapisu, więc kto pierwszy ten lepszy! U nas nie gramy z automatycznych playlist!

Gramy zupełnie na żywo!

Podczas każdego eventu wyłaniamy zwycięzce oraz nagradzamy go należycie. Finalista odcinka przechodzi do wielkiego Finału, w którym do zgarnięcia będą genialne nagrody, ale o tym poinformujemy później!

Oprócz tego podczas imprezy każda osoba, która kupi u nas piwo/drinka/wino zdobywa kupon i głosuje na swojego ulubionego wykonawce, który jak zwycięży również przechodzi do wielkiego FINAŁU!

Widzimy się na Pokładzie i bawimy się dobrze przy prawdziwie żywej muzyce! Dla każdego uczestnika stawiamy shocika lub piwko na start!

Do zobaczenia!


Start 21:00

Wstęp do lokalu mają tylko osoby pełnoletnie.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Log in or create an account